Dit flesje vond ik in een tentje in mn eigen Noord. Naja! Mijn hoofd vond er van alles van. Twee recht tegenoverstaande smaken in één flesje. Kantonnie?
Nam een slok.
Vriendin vroeg ‘En?’
Ik: ‘Hahaha! Dit is een geinig drankje!’
Vriendin: ‘Wut? Niet iets van lekker of zo?’
Ik: ‘Nope. Het is geinig.’
Limonade die een spelletje speelt
Dat was het. Beurtelings rolden zoet en bitter over de binnenkant van mijn wangen. Ha, daar was grapefruit. Oh nee, het was toch het zoete van de ananas, dat overheerste. Niettes! Toch het bittertje. Naja seg!
Geen peil op te trekken
Zo gaat het ook als je met mij besluit te gaan werken. Het kan alle kanten op. Jij denkt dat je één kant opgaat… haha! Mooi niet. Soms gaat het precies de andere kant op. Wél altijd de kant waar jij iets aan hebt. Waar iets nieuws te ontdekken valt. Iets wat je nog niet wist. Want wat je niet weet, kun je niet vóór je laten werken en dan kan het je behoorlijk in de weg zitten.
Kritisch denken bijvoorbeeld. Daar zit iets prachtigs onder. Het is een combinatie van eerlijkheid, bedachtzaamheid en rechtvaardigheid.
Werkt dat, geinig?
Mensen met wie ik werk en gewerkt heb, geven me meestal deze twee dingen terug:
- “Ik kreeg niet wat ik dacht of wenste. Het liep anders en daardoor kreeg ik precies wat ik nodig had.”
- ‘Ik vond iets terug dat ik dacht kwijt te zijn.”
Ook iets kwijt of een prangende wens? Voel je welkom: plan hier je kennismaking. En nee, ook daarin zit je nergens aan vast. Want jij doet níet zomaar of toevallig iets. Net zomin als ik.




